Zarejestrowałeś/aś się na forum. Co dalej dlaczego nie mogę....

Zaczęty przez Naitsabes, 22 Luty 2010, 01:01:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

22 Luty 2010, 01:01:57 Ostatnia edycja: 7 Kwiecień 2016, 09:58:18 by Naitsabes

Przejdź do działu Powitalnia na forum:

Jako temat postu powitalnego wpisz swój pseudonim!

W treści postu powitalnego koniecznie zamieść: nick, miejscowość, czym jeździsz, krótki opis przebiegu twojej przygody motocyklowej.

Miło będzie jeśli napiszesz o sobie coś więcej: powód dla którego się zarejestrowałaś/eś, imię, wiek, czym się aktualnie zajmujesz, zainteresowania, jak się tu znalazłaś/eś, ile jesteś w stanie wypić ;) itp.

Zachęcamy również do wklejenie załącznika ze swoim zdjęciem.

UWAGA ! ze względów bezpieczeństwa prosimy nie podawać dokładnych adresów czy kodów pocztowych, miejscowość w zupełności wystarczy.Ze względu na to że przybyło nas już trochę i powoli każdy ciągnie w swoją stronę zdecydowaliśmy się na umieszczenie regulaminu w łatwo dostępnym miejscu. Regulamin ma na celu utrzymanie względnego porządku na forum i będzie ewoluował w zależności od zachowań użytkowników. Prosimy o jego przestrzeganie.

Regulamin:


1. Rejestrując się w pełni akceptujesz poniższy regulamin.

2. Po założeniu konta należy uzupełnić swój profil o komplet informacji oraz przywitać się na forumowej powitalni. W przeciwnym wypadku konto nowego użytkownika nie będzie w pełni aktywne. Do pełnej aktywacji wymagany jest również Avatar (mały obrazek załączony do profilu użytkownika) przedstawiający ciebie, twój motocykl lub ciebie na motocyklu.
!!! W celu pełnej rejestracji konta, po zapoznaniu się z regulaminem i uzupełnieniu danych, skontaktuj się z jednym z moderatorów. Konto spełniające warunki zostanie w pełni aktywowane w przeciągu 5dni.

3. Każdemu przysługuje tylko jedno konto i tylko jego właściciel ma do niego prawo. Osoby posiadające kilka kont lub udostępniające je innym będą usuwane z forum.

4. Reklamowanie na forum instytucji, działalności oraz innych for dyskusyjnych jest możliwe jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu z Administratorem forum. Dotyczy to reklam umieszczonych w postach, w podpisie użytkownika i w każdej innej formie. W innym wypadku posty będą usuwane.

5. Używaj poprawnej polszczyzny w postach które piszesz (w szczególności używaj polskich znaków).

6. Nie używaj wulgaryzmów, nie ubliżaj innym, nie prowokuj konfliktów. Niestosowne posty zgłaszaj moderatorom klikając ?zgłoś do moderatora?.

7. Obowiązuje bezwzględny zakaz wklejania zdjęć i linków z pornografią (w każdej formie)!

8. Nie wklejaj na forum galerii zdjęć. Zamiast tego umieść linka do galerii na zewnętrznym serwerze (np. Google - albumy Picassa).

9. Zakładając nowe wątki:

- użyj funkcji ?szukaj? w celu sprawdzenia czy dany temat nie był już poruszany.
- wybierz dział do którego będzie on pasował i nadaj mu odpowiedni tytuł.

10. Działanie na szkodę forum lub jego moderatorów jest niedopuszczalne i będzie karane natychmiastowym usunięciem z forum.

11. Logotyp CK Bikers jest własnością założyciela forum i został udostępniony dla użytkowników forum jako znak identyfikacyjny. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie loga (również w zmodyfikowanej formie) bez zgody założyciela.

12. Kieleckie Forum Motocyklistów nie jest klubem motocyklowym i nie może być jako taki promowane ani postrzegane.

13. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania/edycji postów niezgodnych z regulaminem, nic nie wnoszących do tematu, postów nie na temat oraz spamu.

14. Konta nieużywane przez okres 6 miesięcy będą usuwane.

15. Załoga forum zastrzega sobie prawo do usunięcia użytkownika jeżeli ten wykazuje skłonności do wywoływania konfliktów oraz zachowań aspołecznych.

16. W sprawach spornych rozstrzygające zdanie ma Administrator i Moderatorzy. W przypadku nie zastosowania się do ich decyzji użytkownik zostanie najpierw upomniany a potem usunięty z listy użytkowników forum. (dotyczy to również otwierania zamkniętych wątków).

17. W przypadku nie zastosowania się do zasad określonych w niniejszym regulaminie użytkownik zostanie najpierw upomniany a potem usunięty z listy użytkowników forum.

18. Zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz. Twoje posty świadczą tylko o Tobie.

Uwaga: Osoby które nie uzupełniły danych i tym samym nie będą miały w pełni aktywnych kont mają ograniczony dostęp do forum ? mogą w pełni korzystać z Shout Boxa oraz Powitalni. Do reszty forum moją wyłącznie dostęp w trybie odczytu.

Regulamin wchodzi w życie dnia 22 Lutego 2010 roku.